Naturalne kosmetyki kontra GMO

Kosmetyki naturalne, to niezwykle aktualny temat. Pragniemy dbać o swoje zdrowie i wygląd, dlatego też nieustannie poszukujemy preparatów, które nam w tym pomogą. Olejek arganowy, wosk pszczeli przeznaczony do skóry, maska na włosy z awokado – nazwy tych produktów nie brzmią już dla nas obco, na dobre zagościły w ofercie sklepów. Nasza drogeria internetowa również ma w swoim asortymencie całą gamę kosmetyków naturalnych, wyróżniających się brakiem szkodliwych substancji.

czytaj całość »
Argan Oil

Argan Oil, czyli płynne złoto Maroka

Niewiele jest naturalnych substancji wykorzystywanych w przemyśle kosmetycznym, które mają tak szerokie zastosowanie i żadnych skutków ubocznych. Nie bez powodu nazywa się to „marokańskie płynne złoto” eliksirem młodości – zastosowania kosmetyczne, medyczne i kulinarne sprawiają, że argan oil – olejek arganowy ma szanse stać się jednym z częściej wykorzystywanych naturalnych olejów w naszym gospodarstwie domowym. Drzewo arganowe, zwane także drzewem żelaznym (prawdopodobnie ze względu na fakt, że z żelazną cierpliwością i wytrwałością znosi ekstremalne warunki klimatyczne) owocuje co drugi rok w lipcu. Wtedy też zaczynają się arganowe żniwa, które trwają do września.

czytaj całość »
HerbOlive

 Naturalne kosmetyki? Naturalnie w iaroma.pl

Z czym kojarzy się nam zdrowy tryb życia? Zapewne większość z nas postawi na zbilansowaną dietę, może nawet wspomnimy o ekologicznej żywności. Bez wahania wymienimy również aktywny tryb życia, sport. Unikanie stresów, odpowiednia ilość i jakość snu. To także dość często wymieniane elementy. Nieco mniej osób wspomni o zdrowej i bezpiecznej pielęgnacji i higienie. Na szczęście rośnie również świadomość w tym zakresie, o czym może świadczyć zainteresowanie, jakim cieszą się dobre kosmetyki ekologiczne.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl